KONST / Litografier / Färglitografi 14666364
nr 1466 6364
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 8/190, vargar. Färglitografi, bildmått: 30x40, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:06:40
150 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström